آیا امکان دارد که سفارش جدیدم را همان مترجم قبلی انجام دهد؟

مشاهده پاسخ
بله، کافی است شماره سفارشتان را بفرمایید. در صورتی که در زمان سفارش های شما مترجم مورد نظرتان مشغول ترجمه دیگری نباشند، ترجمه به ایشان واگذار می گردد.

از چه طریقی انجام یافتن سفارش را به من اطلاع می دهید؟

مشاهده پاسخ
اتمام سفارشات از طریق اس ام اس و ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین در صورت نیاز از طریق مشاوره آنلاین یا تلفنی میتوانید از مراحل انجام سفارش خود مطلع گردید.

هزینه ترجمه به چه صورت محاسبه می شود؟

مشاهده پاسخ
قیمت ترجمه مقاله در سایت بسیار مناسب و دانشجویی است، برای اطمینان دیگر مراکز را بررسی کنید. یک صفحه استاندارد حاوی ۲۵۰ کلمه می باشد.

منظور از پشتیبانی آنلاین چیست؟

مشاهده پاسخ
ترجمه سایت EMA24این قابلیت را دارد که به صورت آنلاین و همزمان پاسخ سوالات مشتریان خود را بدهد. در پایین همین صفحه این امکان را دارید تا سوالات خود را مطرح نمایید. همچنین می توانید در پنل کاربری خود، بخش ارسال پیام به مدیر، با مدیریت سایت در تماس باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. پشتیبانی سایت EMA24، در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان می باشد.

کیفیت ترجمه چگونه است؟

مشاهده پاسخ
کیفیت ملاک سایتEMA24 است و در حال حاضر سطوح طلایی، نقره ای و برنزی ازائه می گردند که با قیمت های دانشجویی عرضه می شوند، بهترین و بالاترین سطح ترجمه، سطح طلایی است و در این سطح ترجمه 100 درصد تخصصی ارائه می گردد، در نتیجه ترجمه ای با کیفیت عالی به همراه 14 روز ضمانت به شما ارائه می شود. ترجمه در سطوح نقره ای و برنزی نیز ترجمه غیر ماشینی است و توسط مترجم انجام می گردد. در ترجمه آنلاین ترجمه ماشینی ارائه نمی شود.

چگونه سفارش دهیم؟

مشاهده پاسخ
ابتدا وارد سایت شوید و یا ثبت نام نمایید، سپس برای ثبت سفارش، از منوی سایت (بالا سمت چپ) گزینه "سفارش ترجمه" را انتخاب نمایید و از طریق فرم ارسال سفارش، فایلتان را برای ترجمه بفرستید.(تا اطلاع ثانوی لطفا با ایمیل medicaljournalism2020@gmail.com با ما در ارتباط باشید.)