دوره مقاله نویسی

کاملترین دوره مقاله نویسی در مجلات علمی - پژوهشی و ISI


امروزه نگارش و چاپ مقالات پژوهشی و ISI بعنوان نیاز اصلی برای دانشجویان و علاقمندان به حوزه پژوهش شناخته می شود بطوری که کمتر میتوان تصور کرد که دانشجوی تحصیلات تکمیلی یا مدرس دانشگاه بدون داشتن مقاله علمی امکان پیشرفت در حوزه کاری خود را داشته باشد بنابراین اگر بخواهید وارد مقطع دکتری شوید یا بعنوان عضو هیئت علمی مشغول به فعالیت شوید قطعا باید مقالات معتبر و مختلفی را منتشر کرده باشید. به همین دلیل بسیاری از دانشجویان بدلیل عدم توانایی در نوشتن مقاله علمی مناسب از نتایج پژوهش خود ممکن است با هزینه های گزاف به موسساتی که در این زمینه فعالیت می کنند رو بیاورند و در نهایت در بهترین حالت ممکن یک مقاله بسیار نامناسب در مجله نامعتبر به چاپ برسانند که از آنجایی که اکثر دانشجویان پایان نامه خود را که ویترین فعالیت علمی آنها می باشد و حاصل سالها زحمات آنها می باشد را به این موسسسات می سپارند و متاسفانه منجر به ایجاد مشکلاتی برای دانشجویان گرامی میگردد.
تیم علمی مجموعه EMA24 با همکاری انجمن علمی بایومینو دانشگاه علوم پزشکی تهران متشکل از دانشجویان دکتری تخصصی (Phd) دانشگاه علوم پزشکی تهران و اساتید مجرب بالینی و علوم پایه پزشکی که همگی عضو هیئت تحریریه مجلات معتبر می باشند در کنار شما خواهند بود تا مهارت مقاله نویسی را به شما عزیزان آموزش دهند تا بدون دغدغه بتوانید به اصلی ترین نیاز خود در زمینه پژوهشی پاسخ دهید و مهارت های خود برای نگارش مقاله تخصصی را افزایش داده و از این طریق رزومه پژوهشی تان را غنی تر و پربارتر نمائید.


دوره آموزش کامل نگارش مقاله در 6 جلسه‌ بصورت فشرده مرور کاملی بر مهارت‌های لازم برای مقاله نویسی را به شما آموزش می دهد. این دوره با بیان کلیاتی برای شروع مقاله نویسی آغاز می‌گردد و در ادامه ساختار مقاله مورد بحث قرار می‌گیرد. در طول این دوره شما قادر خواهید بود عنوان مناسبی برای مقاله خود انتخاب کنید و بخش‌های مختلف مقاله خود را کامل نمایید.
سر فصلهای دوره مقاله نویسی :
جلسه اول : کلیات مقاله نویسی و آشنایی با ساختار یک مقاله علمی، نوشتن عنوان مقاله، آشنایی با قوانین در نوشتن ترتیب نویسندگان مقاله،
جلسه دوم : اصول نوشتن چکیده مقاله، مقدمه مقاله
جلسه سوم: اصول نوشتن روش کار یا مواد و روش ها
جلسه چهارم: نگارش نتایج مقاله
جلسه پنجم: نوشتن بحث و نتیجه‌گیری و رفرنس نویسی
جلسه ششم: نحوه انتخاب مجله و ساب میت مقاله
هزینه دوره : 200 هزار تومان برای دانشجویان- 300 هزار تومان برای فارغ التحصیلان
مدت دوره : 12ساعت بهمراه پیشتیبانی یکساله

آموزش تصویری ثبت سفارش در سایت

   جهت ثبت سفارش به شماره 09364202864 در واتساپ پیام دهید.

 

 


نظرسنجی