مشاوره تخصصی آماری

مشاوره آماری

بحث تحلیل آماری داده های تحقیق از آن جهت اهمیت دارد که نتایج یک تحقیق را می رساند و اگر برآورد دقیقی از داده های خام تحقیق که در فازهای قبلی جمع آوری شده اند صورت نگیرد نتایج کاملا عکس آن چیزی خواهد بود که در نتیجه پیش بینی شده است و چه بسا اگر تحقیق یک کار کاربردی در نهادی باشد کل موارد زیر سوال خواهد رفت. به دلیل عدم آشنایی اغلب دانشجویان با نرم افزارهای آماری ضعف در فصل تحلیل داده ها دیده می شود و نیاز است کلیه داده های خام به فردی باتجربه جهت تجزیه و تحلیل داده شود تا از نتیجه اطمینان حاصل شود.

در صورتی که شما یک پژوهشگر هستید و کار تحلیلی جزء پیش نیازهای کاری شما محسوب می شود می توانید با استفاده از تیم مشاوره آماری ما در EMA به صورت غیرحضوری از خدمات ما استفاده بهره برده تا در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

 

                                                               

 

 

 

رعایت محرمانگی

به اهمیت فایلهای ارسالی متقاضیان کاملا واقف هستیم و هرگونه اطلاعات ارسال شده توسط دانشجویان و محققان برای این شرکت، مانند داده ها و اطلاعات پرسشنامه، مدارک مربوط به پایان نامه یا مقاله و امثال آن، کاملا محرمانه تلقی شده و در اختیار هیچ فرد دیگری قرار داده نخواهد شد.

پایبندی به اخلاق در نشر

به عنوان شرکتی که هدفش توسعه فرهنگ آماری در کشور است، خرید و یا فروش پایان نامه، پروژه دانشجویی آماده و یا تحلیل آماری آماده را در شان خود نمی‌دانیم و این موارد در این شرکت انجام نمی‌گردد.

 

 

         تعیین میزان هزینه برای انجام خدمات تحلیل آماری به موارد زیر بستگی دارد:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش تصویری ثبت سفارش در سایتجهت دریافت مشاوره  با ایمیل medicaljournalism2020@gmail.com با ما درارتباط باشید.


نظرسنجی