امروزه به منظور استفاده بهتر و بیشتر از مقالات هر در مجله در پایگاه‌های داده فایل مقالات و همین طور در دسترس بودن متن مقالات برای موتورهای جستجو محتوای برخط، مقالات علمی باید به فرمت های مختلفی تهییه گردند. از جمله HTML و PDF  و  غیره.
ناشران مجلات در PubMed باید داده های استنادی و چکیده مقالات را به صورت الکترونیکی ارسال کنند. ارسال های الکترونیکی اطمینان می دهد که استنادها و خلاصه ها در عرض 24 ساعت پس از آپلود یک فایل xml استاندارد در دسترس عموم قرار گیرند و یکی از الزامات را برای اضافه کردن یک نماد در استناد PubMed از طریق مشارکت در LinkOut تطبیق می‌دهند. LinkOut یک سرویس است که به شما اجازه می دهد به طور مستقیم از یک نشریه PubMed به وب سایت مجله پیوند ایجاد نمایید. PubMed فقط اطلاعات استناد و چکیده را که توسط پروتکل انتقال فایل (FTP) در فرمت PubMed xml برچسب گذاری شده است، دریافت می کند. حساب های FTP برای ناشران برای ارسال داده ها به روش محرمانه و قابل اعتماد ارائه می شود. سپس این استناد ها به PubMed اضافه می شوند و شناسه های منحصر به فرد به ناشر برگردانده می شود.
 
تهیه این فرمت خاص از مقالات برای مجلات ایرانی یا با هزینه‌های بسیار بالا و یا بصورت فردی صورت میگیرد و زمان زیادی برای ساخت این نوع فایل های صرف می شود. اما ما در EMA، با استفاده از دانش کامل ایرانی و برپایه کدنویسی محصولات حوزه فناوری اطلاعات، موفق به تهیه نرم افزار اختصاصی در این حیطه شده ایم.
 
لذا کارشناسان ما، در کمترین زمان ممکن، قادر به تبدیل فایل های با فرمت WordوPDF  و حتی فایل های با فرمت ایندیزاین به xml  پابمد هست. 
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش از اینجا اقدام کنید.
 

نظرسنجی