ادیت نیتیو انگلیسی

 

هر سال صدها مقاله به دلیل عدم رعایت الزامات ویرایش زبان انگلیسی رد می شوند.

 

ما می‌دانیم که زبان نباید مانعی برای انتشار تحقیقات با کیفیت باشد.با سرویس های ویرایش ما لازم نیست که وقت زیادی را صرف نماید زیرا ما صدها محقق متخصص آماده برای ویرایش مقاله شما، از مراکز معتبر و دانشگاه های بزرگ دنیا را کنار هم قرار جمع نمودیم تا این امر آسان شود.

 

در خدمات ویراستاری نیتیو انگلیسی هیچ ویراستار فارسی زبانی نقش ندارد. آیا ساده تر از این امکان پذیر است که متن خود را برای ما ارسال نموده و سطوح کیفی و زمان مد نظر خود را به ما اطلاع داده و در زمان مورد نظر کار خود را تحویل بگیرید.

 

 

 

ویژگیهای خدمات ادیت نیتیو EMA

 
 

سطوح ویرایش متنوع

دو سطح ویرایش پایه و پیشرفته
 
 
 
 

ویرایش پایه (Basic)

در سرویس ویرایش پایه، ما ویرایش کامل و با ارزش بالایی را ارائه می دهیم. مقاله بر اساس نوع موضوع و محتوا ویرایش یافته و اصلاحات جامعی صورت گرفته و نقایصی که باعث می شود درصد پذیرش مقاله کاهش یابد برطرف می شود.

 

مقرون به صرفه

ساختار قیمت گذاری واضح و مستقیم
 

سرعت و کیفیت در زمان مناسب

ارائه ادیت زبانی در بازه زمانی 48 ساعته تا 7 روزه
 

متخصصین فنی از برترین دانشگاههای دنیا

ویراستاران صد در صد Native از آمریکا، انگستان و استرالیا
 
 
 
 
 
 
 

ویرایش پیشرفته (Advance)

سرویس ویرایش پیشرفته یک راه حل ویرایش جامع است که شامل ویرایش گسترده زبان و قالب متون است. یک ادیتور با تخصص مرتبط به رشته مقاله، ایرادات املایی، دستور زبان، علائم نشانه گذاری و خطاهای استفاده از کلمات را  اصلاح می کند. ما همچنین مواردی را که نادرست یا غیر طبیعی است، بهبود خواهیم داد و ممکن است پیشنهاداتی برای نحوه بازنویسی بخش هایی از متون وجود داشته باشد که ممکن است نیازمند بازنویسی مجدد باشد.

 

 

تضمین کیفیت

این اطمینان را می دهیم که خدمات ادیت زبانی EMA کیفیت مقاله شما را افزایش داده و شانس انتشار آن را بالا می برد. به همراه نسخه ادیت شده مقالات، گواهی تضمین ادیت نیتیو از کمپانی متعبر در کشور انگلستان صادر خواهد شد تا نویسنده قادر به ارائه آن به مجلات مختلف باشد. اگر ناشر این مقاله را با توجه به کیفیت ضعیف آن رد کند ما متن شما را به صورت رایگان ادیت مجدد خواهیم کرد.

 

 

مقایسه کیفیت ادیت سرویسها

 

 


نظرسنجی